Hakkımızda

Hakkımızda

Uzman Catering, 2012 yılında Yalova'da kuruldu. Kurulduğu ilk yıllarda, daha küçük ölçekli firmalara butik tarzında toplu yemek hizmeti vermekteyken, kısa zamanda, istikrarlı bir büyüme sağladı. Toplu yemek ihtiyacına daha geniş kapsamlı çözümler sunmaya başladı. Bilgisi, birikimi, kaliteden ödün vermeyen titiz ve özenli çalışmaları sonucu,başta eğitim kurumları olmak üzere uluslararası kuruluşlardan, hastanelere ve sağlık kurumlarına, devlet kurumlarına, fabrikalardan otel ve misafirhanelere, yurtlardan iş merkezlerine uzanan geniş bir müşteri portföyüne sahip oldu. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlarla kalıcı dostluklar kurmaya özen gösterdi.

VİZYON

Biz Uzman Catering olarak; bölgemizde bulunan sanayi kuruluşları, hastaneler, okullar resmi kurumlar için: konusunda uzman, dinamik eğitim ve gelişime açık, işini seven ekibi ile ;

Dengeli ve sağlıklı beslenme ilkesi doğrultusunda ;

Proje mutfaklarında yerinde üretim, merkez mutfağımızda taşıma yemek ;

Restaurant, Catering, Otomotıv gibi her türlü özel yemek ve organizasyonlarınızda yanınızda olan ;

Hizmet verdiği tüm sektörlerde müşteri odaklı, işine saygılı , çalışanı ile büyüyen bir kuruluşuz.

Uzman Catering, taşıma ve yerinde üretim yemek sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almak için, istikrarlı bir şekilde büyümesini sürdürmekte, yenilikçi tavrını her geçen gün gözler önüne sermektedir.

Uzman Catering

Mİsyon

Ürün ve hizmet kalitemiz ile alternatifi düşünülmeyen, sektöründe örnek gösterilen, çalışanların kariyerinde son halka olabilen, müşteri taleplerine göre yeni yatırımlar gerçekleştiren, insana ve çevreye saygıyı, müşteri memnuniyeti ile birlikte temel ilke edinmiş, aile sıcaklığında lider bir kuruluş olmaktır.